Kiedy uprzednio własna broda urośnie…

Dużo jednostek myśli nad zapuszczeniem bródki, jednak przekazuje im się, że ich zarost nie jest do tegoż właściwy. By się dowiedzieć, czy własne owłosienie na twarzy przydaje się do zarośnięcia brody, czy także nie potrzeba wcześniej wypróbować ją zapuścić.
Wiele osób pracuje, posiada życie rozrywkowe i czułoby się dokuczliwie podczas sezonu zapuszczania brody. Na zapuszczenie brody trzeba przeznaczyć około dwóch miesięcy oraz nie dotykać przez tenże czas maszynki do golenia. Jeśli nie możemy sobie na to pozwolić, potrzebujemy wybrać czas, jaki będzie najodpowiedniejszy dla naszej osoby. Na przykład można to dokonać w okresie wakacji lub urlopu. Jeśli posiadamy mało czasu, zarost można zacząć zapuszczać na 7 dni lub dwa przed podjęciem wypoczynku.
Gdy uprzednio nasza broda przyrośnie, potrafimy ocenić nasz zarost oraz wejść do czynienia. Zapuszczona broda oczywiście nie wypatruje odpowiednio, zatem potrzeba będzie ją zmniejszyć. Do tegoż konieczny będzie nam trymer, którym wolno regulować rozciągłość włosa, gdy własna broda nie bywa nadal zbyt długa.
Istotne jest również dokładne zbadanie, jak nasz zarost się umieszcza na brodzie. W niektórych położeniach na policzkach może występować niewiele włosków. Wtedy przynależy ustalić właściwie szeroką linię policzkową naszego zarostu. Miejsca, jakie są nierówno owłosione, przynależy zgolić do prostej linii zarostu.
Ważne jest także zadbanie o dolną kreskę zarostu na szyi. Potrzeba ją wyrównać, lecz nie można zwariować z jej wygoleniem, ponieważ z owłosioną buzią oraz całkiem ogoloną szyją, możemy wyglądać groteskowo.

Autor: https://www.barbercompany.pl