ultiprotect zaprojektował proste rozwiązanie owego problemu.

W okresie zimowym często możemy napotkać się z problemem strat ciepła co generuje wysokie wydatki za ogrzewanie. Ciepło ucieka częstokroć przez posadzkę i są to utraty aż do 15 %. A więc Multiprotect zaprojektował proste rozwiązanie tegoż kłopotu. Jest nim mianowicie specjalny podkład Multiprotect. Jest to podkład który układa się pod panelami na podłodze. Daje on korzystniejszą izolacje termiczną mieszkania a także ogranicza od dziesięciu do piętnastu procent utraty ciepła. Dodatkowo dzięki wykorzystanej technologii umożliwia równocześnie na izolacje akustyczną. Co jest wyjątkowo istotne w dzisiejszym głośnym mieście.

Dzięki odpowiedniemu wygłuszeniu miejsca potrafimy też minimalnym wydatkiem polepszyć więzi z naszymi bliskimi. Zawartość tego podkładu zezwala na używanie go w montażu ocieplania podłogowego.

Reasumując gdy będziemy chcieli zdecydować się na zastosowanie profesjonalnego podkładu Multiprotect to dostajemy dużo cennych korzyści.

Kluczowa spośród nich to oszczędność na rachunkach za ogrzewanie dzięki właściwościom termoizolacyjnym.

Inna to zadbanie o wyciszenie pomieszczenia co zwiększy komfort używania z niego.

Kolejną stanowi jego kondycja która zawdzięcza gęstość co pozwoli na wykorzystywanie go też w wnętrzach jakie są znacznie użytkowane.

Jednakowo znaczącą jest oszczędne opakowanie dokonane faktem iż oferowany jest w tubkach po 8m2 co pozwoli na na zużycie oraz zastosowanie go jednocześnie w mieszkaniach o specyficznym rozmieszczeniu. Dzięki temu zdołamy nabyć potrzebną liczbę podkładu.

Typowym przykładem tegoż jak taki podkład pozwala zaoszczędzić gotówkę to sytuacja w czasie której Państwo Kowalscy poprzez calusieńki czas grzewczy przeznaczają tysiąc złotych na ocieplanie. Po zastosowaniu profesjonalnego podkładu Multiprotect oraz ograniczeniu strat termicznych ta wartość to już wyłącznie 850 złotych.

Jak widać są to racjonalne oszczędności. Natomiast w dalszej perspektywie np. w ciągu 10 lat pozwala toteż na ekonomię niemal tysiąca pięciuset zł.

Zobacz: Multiprotect Arbiton