Przepiękny design samochodu osobowego…

Znakomity image auta osobowego nie jest w ogóle do osiągnięcia jeśli pod uwagę nie weźmiemy tego, jakie posiadamy w samochodzie felgi, innymi słowy koła.
Bardzo znane są stalowe felgi jakie niestety bardzo często nie prezentują się zbyt ładnie i tak naprawdę prawie każdy,  piekny samochód umieją zmienić w niezbyt atrakcyjny. Design samochodu to w bardzo dużym stopniu właśnie koła. Z tego również względu coraz większa grupa osób wybiera felgi z aluminium ,które nadają autu przepięknego wyglądu, elegancji, a w niektórych sytuacjach sportowego charakteru. Wszystko uzależniony jest od tego jakie felgi zakupimy, a także od tego do jakiego samochodu je założymy.
Felgi są w różnych gabarytach. Jeszcze do niedawna znanym rozmiarem był rozmiar 15 cali. Na dzień dzisiejszy często można spotkać pojazdy z felgami w rozmiarze 17 cali, a także 18cali oraz 19 cali. Jak zatem możemy spostrzec wielkość kół stale rosnie.
Jeżeli natomiast pragniemy podróżować w miarę komfortowo, to należy zdecydować się na felgi w rozmiarze od 15 do 17 cali. Im większe koło tym znacznie mniejsze opony, bo jej profil będzie niższy. Posiadamy zatem dużo mniej gumy ,która amortyzuje różnorodnego rodzaju krzywizny. Warto wziąć to pod uwagę.

Źródło: alufelgi 16 5×108