Każdy ogród powinien dostarczyć nam pozytywnej energii.

Trawnikowe kratki są dobrym, o wiele bardziej ekologicznym zamiennikiem kostki brukowej. Zazwyczaj zrobione z sztucznego tworzywa, co sprawia, że są bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych. Kratki tego typu posiadają otwory w różnym kształcie, przeważnie okrągłe, kwadratowe albo stworzone na bazie heksagonu. Tego typu kratka zapewnia doskonałą przepuszczalność wody, a co tak samo ważne, montaż tego typu kratek jest łatwy i nie wymaga od nas ponoszenia jakiś dużych kosztów. Nasz ogród powinien dostarczać nam mnóstwo pozytywnej energii i pozwalać na momenty wypoczynku.

W czasie okresu letniego, w momencie gdy bardzo wielką część własnego czasu spędzamy na podwórku, warto o niego zadbać. Uroku przydomowej przestrzeni niewątpliwie dodadzą ogrodowe fontanny. Są znakomitym dodatkiem, dodają charakteru przestrzeni oraz powodują iż nasz ogród staje się piękny. Ogrodowe fontanny występują w różnych kształtach i są wykonane z różnorakich materiałów w zależności od potrzeb klienta.

Rezultaty wizualne mogą rzeczywiście zachwycać! Za sprawą konstrukcji przypominającej plaster miodu, kratki parkingowe są znacznie bardziej odporniejsze na obciążenia. To właśnie dzięki temu ten tańszy a także bardziej ekologiczny zamiennik kostki brukowej czy też asfaltu jest taki opłacalny. Znakomicie nadawać się będzie pod nawierzchnię parkingu. Pozwala na swobodny obieg wód deszczowych. Kratki te nie odkształcają się pod wpływem działania zmiany temperatury oraz nie ulegają korozji co sprawia, że są tanie w eksploatacji.

Więcej: ławki parkowe