Kursy skierowane w większości dla dzieciaków.

W mieście Bełchatów jest taka organizacja, zajmująca się osobami najmłodszymi, a jest to, jak sama nazwa wskazuje, Fundacja Anitka. Organizuje sporo edukacyjnych warsztatów nie tylko dla najmłodszych, lecz również dla dorosłych, ale mimo wszystko te warsztaty są wycelowane w większości dla dzieci. Poza tym na stronie internetowej fundacjanitka.pl da się znaleźć artykuły odnośnie Fotobudki Bełchatów. Wydaje się to świetna opcja dla tych lubiących fotografię oraz świetny ubaw . W takowej fotobudce, da się zrobić najróżniejsze zdjęcia będąc przebranym w najśmieszniejsze stroje dostępne za pośrednictwem tej organizacji. Możemy przeczytać na stronie fotobudki, że gwarantują oni takie istotne rzeczy jak: wypożyczenie od 1h, które kosztuje sto złotych, a z dojazdem dodatkowe 300 złotych, poza tym proponują różne tła, interesujące rekwizyty, ramka, którą można stworzyć, możliwość przesłania zdjęcia na skrzynkę, za darmo dojazd do pięćdziesięciu kilometrów od Bełchatowa. Ukazuje to, jak sprawnie zorganizowana jest ta inicjatywa. Dodatkowo na stronie fundacji Anitka jest napisane jaki jest cel tej instytucji otóż: ,,Jeżeli szczęście daje Ci taniec – tańcz, jeżeli pisanie – pisz, jeżeli szczęście daje Ci poznawanie siebie – rób to. Mnóstwo dróg prowadzi do szczęścia. Jest to piękna idea. Robią również imprezy urodzinowe dla dzieci, to pokazuje jak wiele propozycji daje ta instytucja, co umożliwiają podjęcie błyskawicznej decyzji, w sprawie tego, czy wybrać ich usługi. Na ich stronie można także wyczytać kto wymyślił tę inicjatywę oraz przez jaką osobę posiadamy tę przyjemność, aby mieć w Polsce taką instytucję jak ta, więc czytamy: ,,Alicja Skrzypiec – jestem założycielką oraz Prezesem Zarządu Fundacji. Z wykształcenia jestem trenerem i pedagogiem. Ukończyłam studia pedagogiczne na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Pracowałam w szkołach, prywatnych spółkach oraz ngo. W ostatnim czasie całe swoje wolne chwile poświęcam na douczanie się i poznawanie światowych fundacji pozarządowych.
Moim oczkiem w głowie jest rodzina: mąż oraz synowie Franek, Paweł oraz Tymoteusz.
Jestem wielbicielką artystycznego rękodzieła. Mym marzeniem jest podróż Camperem po krajach Europy i wycieczka dookoła Świata.

Magdalena Szymczak – „skończyłam studia psychologiczne na Uniwersytecie Łódzkim i 4-letnią szkołę psychoterapii w podejściu integratywnym. Profesjonalnie jestem powiązana z Miejskim Centrum Zdrowia Publicznego w Łodzi oraz Fundacją Subvenio. Prowadzę indywidualną psychoterapię dorosłych ludzi. Pracuję pod ciągłą superwizją certyfikowanego superwizora. Prowadzę grupy wsparcia, grupy pozwalające się kształtować oraz warsztaty z zakresu profilaktyki zdrowia. Jestem współautorką konceptów profilaktycznych.”. Są to wspaniałe 2 panie, którym calutki Bełchatów zawdzięcza tak cudowne miejsce jak właśnie Fundacja Anitka. Miejmy nadzieję, że ta organizacja zostanie na długo.

Czytaj dalej: Pracownia Nitka