Nowoczesny/stary vintage

Ożenek to jedno z najważniejszych wydarzeń w swym istnieniu, jak i najbardziej stresujących. Zanim dojdziemy do weselnego kobierca, potrzebujemy przebrnąć przez tonę procedur, podpisów, pieczątek, uśmiechów w urzędach i religijnych kancelariach. Właśnie wówczas następuje upragniony okres planowania. Która sala zmieści wszystkich gości, zaś dodatkowo będzie elegancka i innowacyjna? W który sposób ułożyć menu, aby zadowolić również wuja gustującego w dobrze wysmażonej pieczeni oraz przyjaciół na co dzień stołujących się tylko w wegańskich knajpach? Zamówić zespół muzyczny grający kultową muzykę z lat 80. lub dj-a, który poruszy towarzystwo w jakimkolwiek wieku? Oraz najważniejsza decyzja, która króluje na weselnej liście „must-do”. Kto, i w jakim stylu, udokumentuje najwspanialsze momenty tegoż najważniejszego z dni?

Nowoczesny/stary vintage

Fotografia weselna od paru lat odbywa swoisty renesans. Coraz częściej wybitnych fotografów odnajdziemy w Internecie, niż w niewielkim zakładzie na końcu drogi. Nie potrzeba im sporo sprzętu, by przygotować setki fotografii w jakimkolwiek spośród dostępnych formatów. Współczesny fotograf umiejętnościami przypomina Leonardo da Vinci – utrwali ważne momenty, wybierze najciekawsze kadry, natchnie je cyfrowej obróbce, utworzy pliki w dobrej rozdzielczości (idealne do zamieszczenia na Facebooku oraz Instagramie) tudzież wydruki, spośród których para młoda będzie potrafiła stworzyć oryginalny album weselny. Elegancko oraz z klasą. Bajecznie oraz po królewsku. Tradycyjnie oraz rodzinnie. Niekonwencjonalnie i ekstrawagancko. Gama dogodnych stylów jest ogromna.

Triumfuje naturalność

Zapomnij o monotonnym i dziwnym pozowaniu. Odpowiedniego fotografa rozpoznasz po tymże, że jest praktycznie niewidoczny. Czujnym okiem sprzętu śledzi każdy twój ruch. Od przygotowań w rodzinnym domu, po szalone atrakcje weselne. Uwieczni również te momenty, na jakie braknie tobie czasu w tymże weselnym zawirowaniu. To facet od zadań specjalnych, trochę taka czarodziejka chrzestna, ale znacznie droższa w utrzymaniu i nie towarzysząca ci przez cały czas. Jednego możesz być pewien – uważny oraz wrażliwy fotograf spełni każde twoje marzenie.

Ślubny backstage

Podstawowym zamiarem weselnej fotografii jest uchwycenie sław nocy – państwa młodych, jako również ich najbliższych. Ale wspomnień nie tworzą tylko ludzie, lecz miejsca, okoliczności oraz małe detale. Więc w albumie znajdzie się także stanowisko na wizerunek pięknie ozdobionego tortu, uśmiechnięte buzie rozbieganych dzieci, zarejestrowane w ostatnim momencie blaski zachodzącego słońca lub chwile wypoczynku pomiędzy następnym tańcem. Owe momenty, które faktycznie łatwo przegapić, a później sprawiają najogromniejszą przyjemność.

Należałoby ulokować w zawodowego fotografa i jego umiejętności – w człowieka, jakiemu wolno uwierzyć oraz oddać intymne, osobiste momenty tworzące pamiątkę dla nas i własnych bliskich.

Zobacz: fotografia ślubna