Umiejętność makijażu bardzo prędko się kreuje…

Umiejętność wykonywania makijażu wyjątkowo prędko się kreuje i nie jest już na szczęście to zagadnieniem mało omawianym. Aby należycie wykonać makijaż, w aktualnych czasach musimy mieć bardzo dużą wiedzę praktyczną jak również techniczną. Wciąż w modzie są piękne, podkręcone rzęsiska. Niestety znacząca większość dam, nie cierpi posiadania sztucznych rzęs, tych bardzo długich oraz ciężkich skupisk rzęs. Są one podobno bardzo ociężałe a także niefunkcjonalne, bardzo często się odklejają.

Na nasze szczęście jest produkt do przedłużania rzęs. To najzwyklejsza odżywka wzmacniająca, która używana każdego dnia przynosi oczekiwane wyniki już po 2 tyg. Ma działanie ona identycznie do tych tradycyjnych odżywek do włosów, natomiast jest bardziej delikatna, by nie podrażnić oczu. Tego typu odżywka wygląda jak zwykły tusz do malowania rzęs, jest bezbarwna i bez zapachu. Najlepiej używać ją na noc a ponadto w dni gdy nie nosimy make upa. Chyba najlepiej używać ją dzień w dzień, aby szybko dostrzec pożądany efekt. Ponadto możemy doczepić również do własnych rzęsek inne rzęsy, jakie są o wiele lżejsze od kompletu wachlarza rzęs. Doczepiane są za pomocą specjalnie przeznaczonego kleju, jaki nie powinien zaszkodzić naszym niesztucznym rzęsom.

Odklejanie ich powinno odbyć się w specjalistycznym gabinecie, bo robiąc to samodzielnie będziemy mogli wyrządzić sobie straszną krzywdę. Bez wątpienia przyklejanie doklejanych rzęs nie spowoduje, iż staną się te rzęsy wydłużone na zawsze, ale tylko na określony czas. Zastosowanie odżywki do rzęs, którą można zakupić w każdej drogerii kosmetycznej, może przedłużyć naturalne rzęsy na dłuższy czas. A dodatkowo istnieje możliwość popijać zioła, jakie wyśmienicie działają na naszą cerę, na nasze paznokcie, rzęsy i włosy.

Więcej: produkty do przedłużania rzęs