Piękna pościel 3d

Składająca się z poszwy na kołdrę a ponadto z poszewek na poduszki pościel 3d posiada dwustronny wzór. Na jednej stronie umieszczone zostały kwiatki i przewijające się pomiędzy nimi liście. Natomiast z drugiej strony zestaw ma jednolity kolor w bardzo jasnym, prawie, że beżowym odcieniu. Komplet nie tylko jest doskonałą kompozycją pod katem barw, niemniej jednak również całkowicie odpowiada współczesnym standardom.

Mięciutka, lekka, przyjemna w dotyku pościel 3d może w czasie upałów przynieść miłe ochłodzenie. Jakość tej kołdry zasługuje niewątpliwie na uznanie, jak również na podkreślenie, bo jest wykonana z wysokogatunkowych materiałów, takich jak jedwab, satyna, bawełna, dzięki którym idealnie sprawdzi się w użytkowaniu. Pościel 3d wyróżnia się stonowaną kolorystyką, a za sprawą jej nowoczesnego wzornictwa można dopasować ją do każdego wystroju naszej sypialni.

Pościel 3d jest wykonana z dobrego surowca, jakim z pewnością jest satynowa bawełna. To właśnie dzięki niej zachowa najwyższą trwałość a oprócz tego wysokie nasycenie kolorów w czasie wielu lat, bez względu na to, ile razy będzie prana. Wyróżnia się intensywnością barw i wyjątkowo ciekawym wzorem. Zapewni przyjemny wypoczynek a także spokojny sen, ponieważ jest bardzo miła w dotyku.

Autor: pościel 3d 160×200