Dopełnieniem zalet uzdrowiskowych i krajoznawczych jest dom wypoczynkowy Szczawno-Zdrój.

Odwiedzasz tereny malowniczego Dolnego Śląska? Ruszasz do Szczawna-Zdrój, gdzie chciałbyś skorzystać z różnorodnych świadczeń sanatoryjnych? Korzystając z największych zalet sanatorium, smakując cudy architektoniczne, koniecznie wybierz pensjonaty Szczawno-Zdrój.

Oprócz sposobności przetestowania wód leczniczych, używania świeżego powietrza, oglądania pięknych widoków warto pomyśleć nad miejscem, w którym się zatrzymasz. Dom wczasowy, w którym się rozgościsz będzie posiadać wpływ na twoje wrażenia z podróży oraz urlopu w Szczawnie-Zdrój. Dopełnieniem walorów uzdrowiskowych i krajoznawczych jest Pensjonat Szczawno-Zdrój. Miejsce, w którym nocujesz jest najważniejszym elementem, który ma bardzo istotny wpływ na atrakcyjność pobytu. Świetna baza wypadowa do Książańskiego Parku Narodowego.

Bardzo dobra lokacja w Szczawnie-Zdrój, nieduża droga do rynku oraz do dworca, bardzo dobry dostęp do miejskiej komunikacji. Mamy doskonałe warunki, żeby zorganizować imprezy. Noclegi dla grup wycieczkowych. Szybki dojazd z Wałbrzycha, mała odległość do zamku Książ. Oferujemy profesjonalne usługi żywieniowe, w naszej ofercie ogromny wachlarz świadczeń podstawowych oraz dodatkowych. W ofercie naszego pensjonatu jasne, bardzo dobrze nasłonecznione i ładnie umeblowane pomieszczenia z komfortowym łóżkiem. Pomieszczenia jedno a także wieloosobowe z zupełnym węzłem sanitarnym, łazienki z kabiną prysznicową oraz toaleta. Dla gości domu wypoczynkowego oferujemy akces do parkingu. W cenie pobytu dostęp do wifi, telewizji oraz bardzo wielu pozostałych rozrywek. O poranku powita cię znakomite jedzenie w formie szwedzkiego stołu oraz gorąca herbata, kawa i kakao. Komfort oraz wysoka jakość w niskiej cenie.

Aby zaznajomić się z naszą szczegółową ofertą obejrzyj fotografie wnętrz naszych pomieszczeń a także ich wystroju na naszej stronie . Zapoznaj się z dobrymi ocenami a także najlepszymi recenzjami Pensjonatu Szczawno-Zdrój, który jest polecany przez naszych usatysfakcjonowanych odwiedzających. Nasza propozycja sprosta wymaganiom dosłownie najmocniej wymagających klientów. Podróżujesz w celach służbowych? Zaciekawiły cię noclegi Wałbrzych? Zdecyduj się na dom wypoczynkowy w pobliskim Szczawnie-Zdrój. Z jednej strony – spokój a także wygoda mieszkania za miasteczkiem, w cichej dzielnicy Szczawna-Zdrój. Z 2giej strony – niewielka odległość do centrum Wałbrzycha, którą możesz przebyć w parę chwil. Dla wszystkich naszych gości, przemieszczających się samochodem proponujemy parking. Idealne miejsce, aby zatrzymać się na nocleg. Nocleg poza miastem umożliwi wam się wyluzować w czasie wycieczki służbowej. Niewysokie ceny, ładne pomieszczenia, miła aura, specjalistyczna kadra.

Stawiamy na bardzo dużą jakość własnych świadczeń hotelowych oraz zadowolenie wszelkich odwiedzających nas gości. W naszej dopasowanej do twoich wymagań rozległej ofercie, odnajdziesz zarówno noclegi 1dno dniowe, jak również wielodniowe.

Autor: noclegi Wałbrzych