Farmtrac jest twórcą ciągników.

Farmtrac jest twórcą ciągników. Główna siedziba przedsiębiorstwa mieści się w Mrągowie. Jest to wiodący producent w biznesie. Firma ta istnieje na rynku od 2000 roku. Z skromnego przedsiębiorstwa w ciągu kilkunastu lat Farmtrac stał się jednym z największych producentów traktorów rolniczych na terenie naszego kraju. Do tego czasu zyskał ogrom znaczących nagród. Jest również docenianym biznesmenem w regionie, inicjatorem programu pod tytułem ,Jestem z Mrągowa” promującego miasto Mrągowo.
Farmtrac oferuje Państwu szeroki wybór różnego typu części do ciągników rolniczych. Części c-385 a dodatkowo części do c 360 traktorów również są w ofercie naszego przedsiębiorstwa.
W naszym przedsiębiorstwie znajdą Państwo ogromny asortyment części do ciągników rolniczych c-386 i c 360. Oczywiście w atrakcyjnej cenie, przy szybkim czasie realizacji. Zamówienie w naszej firmie złożysz szybko, wygodnie a także bez jakichkolwiek problemów. Nasi pracownicy są do Waszej dyspozycji w godzinach pracy sklepu. Jeżeli posiadasz wątpliwości dokładnie jakiej części ci potrzeba na pewno warto skorzystać z naszej pomocy. Z przyjemnością pomożemy a także zasugerujemy najlepsze rozwiązanie. W naszej firmie mogą Państwo liczyć nie tylko na wysokiej jakości części zamienne do ciągników rolniczych, niemniej jednak też na profesjonalizm realizacji Waszego zamówienia. Skontaktuj się z nami, aby poznać pełen zakres oferty naszego sklepu.

Więcej: dealer farmtrac