Jak dużo kosztować będzie tego typu ubezpieczenie pociechy w przedszkolu?

Ubezpieczenie przedszkolne czyli NNW (ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych zdarzeń).

Dzięki takiemu ubezpieczeniowi ochroną objęte są nasze dzieci w instytucji przedszkolnej ale nie tylko. Czy ubezpieczenie dziecka w przedszkolu jest konieczne? Z pewnością nie. Ale kiedy dziecko na skutek nieszczęśliwego wypadku będzie wymagało fachowej pomocy specjalistycznej może to kosztować krocie. Należy więc pomyśleć o stosownym ubezpieczeniu.

Ile będzie nas kosztować porządne ubezpieczenie malucha w placówce przedszkolnej?

Kupienie polisy NNW na cały rok przedszkolny czy szkolny nie jest jakieś drogie – średnio do 100 zł. Możemy liczyć na rabaty dosłownie 50 procent, jeśli trochę większa grupka rodziców zdecyduje się na proponowaną przez dyrektora przedszkola ofertę. Cena może zejść nawet do 40 złotych rocznie. Ubezpieczenie NNW będziemy mogli wykupić też u zupełnie innego agenta ubezpieczeniowego, nieobowiązkowo tego, który współpracuje z przedszkolem. Ubezpieczenie pociechy w instytucji szkolnej chroni życie i zdrowie pociech na terenie instytucji przedszkolnej a wręcz poza jej terytorium. Trwa 12 miesięcy uwzględniając również wakacje. Niektóre przedsiębiorstwa oferujące ubezpieczenia kuszą niską ceną np. 40-50 zł rocznie. I tutaj kreuje się bajer marketingowy przykładem tutaj może być chłopczyk który biegając padł na ziemię i potłukł sobie swoje okulary. Opiekunowie prawni byli pewni iż dostaną odpowiednie odszkodowanie. Nic bardziej mylnego! Polisę którą wykupili niestety nie kryła rekompensaty dla szkód rzeczowych. Dlatego tuż przed wszelkim zakupieniem polisy, należy rozważyć rozważnie całą taką polisę ubezpieczeniową.

Super by było zapytać sąsiadów, przyjaciół z jakiej spółki polisę ubezpieczeniową polecają, lub znaleźć w globalnej sieci w różnych rankingach agencji ubezpieczeniowych.

Zobacz więcej: ubezpieczenie dziecka w przedszkolu