Najczęściej odważamy się na meble kuchenne robione na wymiar.

Niewielki domy a także mieszkania – często kuszą ceną a także klimatycznym wnętrzem. Taki pierwszy kłopot z tego rodzaju nieruchomościami ma miejsce natomiast w sytuacji, gdy próbujemy wybrać meble oraz wyposażenie swojego mieszkania. Wspaniałym rozwiązaniem tutaj będą meble na wymiar.

Kuchnia – miejsce bardzo istotne Bardzo często wybieramy kuchnie na wymiar. Wynika to przede wszystkim z tego faktu, że zdecydowana większość mieszkań jednopokojowych (tak zwanych kawalerek) posiada kuchnię połączoną z salonem albo tzw. aneks kuchenny. Na 5m2 często nie łatwo jest umieścić wspaniały komplet mebli który jest dostępny w sklepie od ręki. Oprócz tego, opcja wykonania mebli na wymiar daje gwarancję dowolnego a także nietypowego łączenia szafek i półek, co może zaowocować znacznie ciekawszym efektem końcowym.

Dwa piętra
Schody drewniane, to kolejny ciekawy pomysł na aranżacje innowacyjnego wnętrza z nietuzinkowym klimatem na bardzo małym metrażu, np drewniane schody na antresolę lub strych. W tym przypadku, realizacja pod wymiar jest nie tyle dopuszczalna, co dosłownie obowiązkowa.

Szafy robione na wymiar – rozwiązanie znakomite
Nie zaprzeczymy, że czym większą szafę mamy, tym lepiej. Natomiast kiedy do zagospodarowania posiadamy tylko bardzo małą wnękę w holu zaczynamy wpadać w panikę. Jednakże bez powodu. Wystarczy jedynie uzbroić się w cierpliwość a także zamówić szafę wykonaną na wymiar – dokładnie taką, na jaką pozwala nam metraż naszego mieszkania. Tego rodzaju usługi proponuje na dzień dzisiejszy spora większość sklepów meblowych a także dekoratorskich.

Czas oczekiwania na meble
Oczywistym faktem jest, że mebli wykonywanych na wymiar nie da się zakupić od ręki. Średni czas czekania na zrealizowanie zamówienia trwa ok. paru tygodni.

Zobacz więcej: szafy na wymiar