Nie od dziś wiadomo, że \” jak cię widzą, tak cię piszą\”…

W hotelowym biznesie równie ważna jak jakość usług, jest identyfikacja wizualna hotelu. Ma ona nieść wszelkie informacje na temat naszego obiektu.

Hotelowe druki tworzenie – przy wyborze należytej szaty graficznej, powinniśmy odpowiedzieć sobie na jedno pytanie, jaki tak właściwie jest klimat naszego hotelu a także jakich właściwie kontrahentów, mamy zamiar pozyskać, czy ma to być klient biznesowy, w podróży służbowej czy górować będą z reguły rodziny.

Na etapie tworzenia marki należy również pomyśleć o tym, w jaki sposób będziemy mogli doprecyzować naszą wizję naszego obiektu stosując specjalne etui na hotelową kartę a oprócz tego zlecić druk karty dań. Uwzględniając koncept naszego obiektu należy pamiętać o tym by hotelowe druki projektowanie, etui na kartę hotelową oraz dodatkowo druk karty dań były jak najbardziej spójne z naszą ogólną wizją.

Wizualna identyfikacja hotelu to po części nasza wizytówka. Jeśli każdy taki element (hotelowe druki , etui na kartę hotelową, druk karty dań) zlecimy jednej konkretnej korporacji, to na pewno zapłacimy dużo mniej.

Jak stare porzekadło mówi ” jak cię widzą, tak cię piszą”, poprzez to tak ważne jest kompleksowe podejście do tego tematu a także wykonanie wizualnych symboli (hotelowe druki, druk karty dań, etui na kartę hotelową), które niewątpliwie nadadzą naszemu hotelowi szczególny klimat.

Autor: etui na klucz hotelowy