Program magazynowy LoMag – edycja istniejących dokumentów


Prawidłowo skonfigurowany program do magazynowania (http://www.lomag.pl/ZrzutyEkranuOprogramowaniaMagazynowego/ ) to doskonały sposób na to, aby skuteczniej kierować pracą całego przedsiębiorstwa. Dostosowanie nowoczesnego systemu do indywidualnych potrzeb nie jest skomplikowane, a więc nie musimy posiadać specjalnych umiejętności. Program magazynowy pozwala również kompleksowo zarządzać dokumentacją. Jest to sporym ułatwieniem, gdyż wszystkie niezbędne dokumenty będą znajdować się w jednym miejscu. Użytkownik może nie tylko je dodawać, ale również usuwać, czy też modyfikować. Edycja jest niezbędna np. w przypadku konieczności dokonania korekty.
W pierwszej kolejności musimy odnaleźć i wskazać interesujący nas dokument. Wprowadzając zmiany musimy wykazać się ostrożnością, szczególnie jeśli wprowadzamy nową ilość towarów. Warto również wspomnieć o tym, że nie ma możliwości skasowania produktu, jeśli był on umieszczony na dokumentach utworzonych w późniejszym terminie. Oczywiście takiego dokumentu nie możemy również usunąć.

Bez trudu możemy sprawdzić ruch danego towaru na dokumentach. Dzięki temu sprawdzimy, czy występuje on na późniejszych dokumentach. Wystarczy jedynie kliknąć w „Historia” lub wcisnąć ALT+H. Ciekawym jest, że listę towarów znajdujących się na danym dokumencie możemy eksportować do Excela. Warto wspomnieć, że tabele w kartotece towarów można swobodnie przystosować do indywidualnych potrzeb. W tym celu należy kliknąć w „Układ kolumn”. Zmiany zostaną uwzględnione podczas tworzenia dokumentów w przyszłości.

Autor: program do magazynu