Idealnym miejscem jest na zimowiska Białka Tatrzańska.

W okresie ferii szkolnych organizuje się dla dzieci i młodzieży odjazdy poza miasto. Szuka się miejsc, w których można zorganizować mnóstwo atrakcji dla wychowanków.

Doskonałym polem do wyjazdu jest na zimowiska Białka Tatrzańska. Ta mała podhalańska wieś zapewnia doskonały odpoczynek w górzystym klimacie. Nawet podczas lekkiej zimy, nie braknie tam puchu dla miłośników narciarstwa. Stacje narciarskie razem z licznymi wyciągami krzesełkowymi stwarzają świetne warunki dla zwolenników tegoż wysiłku. Stoki są odpowiednio podświetlone, zatem wolno tam pewnie szusować od świtu do nocy

Wielką frajdą jest aquapark. Jednostki dorosłe mogą na basenach polepszać własną kondycję fizyczną oraz doskonalić pływanie. Najmłodsi będą się dobrze zajmować w brodzikach, przy zjeżdżalniach oraz wodnych placach zabaw. Do pływalni doprowadzana jest woda termalna o temperaturze około 30 stopni, niosąca mikroelementy konieczne dla zdrowia.

Można także przygotować tylko parodniowy wyjazd w góry. Dla członków podróży Białka Tatrzańska proponuje bazę noclegową oraz doskonałe wyżywienie w lokalnych karczmach. Przy tejże okazji można również zaczerpnąć z terapii w zdrowej wodzie mineralnej bogatej w potas, źródła magnezu, wapń i żelazo. Takie kąpiele sprzyjają pełnej relaksacji, wzmacniają odporność na stres zaś chociażby wspomagają odchudzanie. Na krótkie wyprawy Białka Tatrzańska posiada idealne warunki – umożliwia zjazdy narciarskie albo rekreację na basenie. Uczestnikom dłuższego wyjazdu Białka Tatrzańska zagwarantuje ubogacone rozrywki w okresie całego pobytu.

Więcej: Zimowiska Białka Tatrzańska