Do zalet zażywania proargi możemy zaliczyć przede wszystkim przyrost wytworzonych cząsteczek tlenku azotu w organizmie.

Proargi to sprawdzony preparat o świetnej jakości wykonania, ze starannością oczyszczony i co najbardziej istotne spełniający obowiązujące standardy. Proargi składają się z naturalnej l-argininy oraz ponadto ze składników takich jak : cytruliny, witaminy z grupy D, oraz resveratol. Wpływ l-argininy na nasze zdrowie został badany przez trzech naukowców z USA, którzy dostali Nobla za swoją pracę.

Ogromną zaletą proargi jest to, że nie zawiera w sobie w ogóle cukru, ale tylko naturalną stewie, na próżno też szukać w niej nienaturalnych barwników oraz konserwantów. Do zalet zażywania proargi zaliczyć można głównie przyrost tworzenia tlenku azotu w ciele, bardzo szybką odbudowę organizmu po wzmożonym wysiłku fizycznym, nasilenie wytrzymałości własnego organizmu, wsparcie układu sercowo-naczyniowego. A dodatkowo proargi m.in. znacząco opóźniają starzenie się własnego organizmu, regulują ciśnienie krwi oraz dodatkowo ilość glukozy we krwi. Tak więc jak widzimy proargi niesłychanie dużo nam mogą zaoferować, poprzez nie nasze zdrowie i samopoczucie staje się o wiele lepsze, dzięki czemu zyskujemy na chęci do życia.

Jak zażywać proargi? Farmaceutyk dostępny jest w formie saszetek i sugerowana jest tu ilość 1 lub 2 torebek na dobę, które powinno się przedtem rozpuścić dokładnie w połowie szklanki chłodnej wody. Istnieją przeciwności do stosowania proargi, nie powinno się jej przede wszystkim zażywać podczas brzemienności oraz dodatkowo kiedy karmimy piersią. Nie mogą proargi stosować również osoby po przebytym zawale, a również cukrzycy. I na zakończenie o czym należy zawsze pamiętać – wszelkie suplementy nie mogą zastąpić urozmaiconej diety codziennej. Też nie powinno się brać więcej, niż zalecana dawka dzienna.

Zobacz: proargi 9 plus