Można zapisać się na wizytę do doktora ogólne zupełnie bezpłatnie (w ramach NFZ).

Nasze Centrum CMP niezwykle szybko zyskało bardzo dużą renomę wśród swoich pacjentów. Gwarantuje ono swoim pacjentom niezwykle wysoki komfort oraz maksymalną swobodę. Każdy z pacjentów może osobiście wybrać dla siebie formę korzystania z wsparcia medycznego. Jest to niewątpliwie sporym plusem tejże propozycji. Co mamy do swojego wyboru?

Jednorazowa płatność za usługę

Na witrynie internetowej www naszego centrum medycznego umieszczony jest cennik usług. Możemy korzystać z opcji płatności jednorazowej. Płatność ta polega na opłaceniu usługi natychmiast po wizycie. Jest to wspaniała alternatywa dla osób, które chcą zminimalizować papierologię. Możemy korzystać z medycznych usług CMP wtedy, gdy mamy tylko taką potrzebę. Nie łączy nas żadna umowa.

Abonamentowa płatność

Nasze medyczne centrum oferuje wam też system abonamentowy. Na czym właściwie tego typu system polega? Każda osoba może wybrać pakiet dla siebie, swojej rodziny, a nawet swojej kadry. Oferta naszego centrum jest aż tak kompleksowa, iż każdy z pacjentów zdoła znaleźć coś dla siebie. Ogromnym walorem jest minimalizacja kosztów. A dodatkowo będziemy mogli liczyć na znakomite dostosowanie oferty do prawdziwych wymagań. W przypadku, jakiegokolwiek problemu możemy korzystać z pomocy doświadczonego specjalisty. W profesjonalny sposób zdoła pomóc on nam wyselekcjonować odpowiedni pakiet medyczny.

Podstawowa opieka zdrowotna (NFZ)

W naszym centrum medycznym CMP można zapisać się na wizytę lekarską do lekarza ogólne całkowicie za darmo (w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia). Posiadając zdrowotne ubezpieczenie przysługuje każdemu pacjentowi darmowa opieka zdrowotna. Znaczy to, że nie trzeba ponosić dodatkowych opłat przykładowo w sytuacji przeprowadzania wszelkich badań laboratoryjnych.

Czytaj dalej: dermatolog warszawa