Równe ząbki dodają atrakcyjności.

Przepiękny, równy, biały uśmiech jest snem każdego, bez względu na płeć, wiek oraz status społeczny. Uzębienie jest atrybutem ludzi, według statystyk, to na uzębienie zwracamy uwagę spotykając kogoś nowego. Równe ząbki z pewnością nie są dane każdemu z nas, ba bardzo często za linią równych zębów stoją częste wizyty u dentysty. Dzieje się tak dlatego, że za krzywizny w obrębie jamy ustnej jest odpowiedzialnych mnóstwo różnych czynników, w większości niezależnych od nas. Jest to oczywiście w pewnym stopniu uwarunkowane genetycznie, ale też wpływ na proste uzębienie ma także odpowiednia dieta oraz sposób przyjmowania pokarmów, już nawet w niemowlęctwie.

Chroniczne użytkowanie z smoczka, gryzienie twardych potraw itp, ma możliwość powodować wykrzywienie zębów. Jeżeli proste zęby są oznaką atrakcyjności i dodają pewności siebie, to dokładnie tak samo krzywe zęby czy też jakieś inne zaniedbania w tym zakresie, potrafią powodować brak pewności siebie. Jeżeli już tak się dzieje, nie ma co ignorować sytuacji, a jak najszybciej jej zapobiegać. Właściwie każde, nawet najmocniej nierówne zęby, możemy naprostować. Niewątpliwie potrzebujemy na te działania sporo czasu i będzie trzeba wydać trochę pieniędzy, ale naprawdę to się odpłaci.

Proste zęby dodają uroku, szeroki uśmiech pokazujący rząd równych zębów, wygląda ładnie na każdej fotografii a oprócz tego zjednuje nam ludzi. Tak, to prawda, starczy już parę pierwszych chwil, by wyrobić sobie opinię o nowo poznanej osobie. Nie da się zaprzeczyć, iż gdy taki ktoś, obdaruje nas pięknym uśmiechem, zaraz przyznamy jej parę plusów dodatkowo.

Autor: proste zęby Katowice